INFORMACE O FIRMĚ

Firma BBG-BENDA s.r.o. vznikla na začátku roku 1993. Od počátku jsme se zaměřovali na specializovaný sektor využití diamantových nástrojů ve stavebnictví.
V současné době jsme odborníkem na řezání a vrtání stavebních konstrukcí z libovolných materiálů - betonu, železobetonu, cihel, živice, apod.

Řezací a vrtací práce jsou velmi odbornou činností, která závisí na výzkumu a vývoji nástrojů osazených diamantovými segmenty. Složení, tloušťka stavební konstrukce a množství výztuže jsou faktory, které určují charakter segmentů, resp. koncentraci diamantů v pojivu. Každý nástroj může být osazen jiným typem segmentů. Vysoce kvalifikovaní pracovníci jsou schopni využít pro každý úkol optimální dělicí techniku k dosažení co nejvyšší produktivity a hospodárnosti. Od počátku spolupracujeme s předními výrobci diamantových nástrojů a zařízení

Vybavení špičkovou technologií a vlastní mnohaleté zkušenosti z tohoto odvětví nám umožňují uspokojit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků, a to nejen na stavbách po celé ČR.

Ing. Lubor Benda